אפשר לעזור
ּ

תשתיות תקשורת

מרבית העסקים הפועלים כיום מסתייעים בתשתיות שונות כדוגמת מערכות מרכזיה לצד שימוש נרחב במחשבים ובגיבוי על ענן. תשתיות תקשורת אלו מסייעות בתפקוד היום יומי של העבודה. לצורך סיוע טכני ותחזוקה שוטפת של התשתיות, רצוי להקים חדר תקשורת ייעודי, בו המתגים השונים, לצד הגנרטורים וכן הלאה יסייעו למהלך עבודה תקין בכל ארגון.

תשתיות תקשורת: מידע חשוב

קשה לדמיין, בימינו, ארגונים וחברות ללא תשתיות טלפוניות או ממוחשבות – הרי תשתיות אלו מאפשרות את התנהלותם השוטפת של העסקים השונים בארץ. בהתאם לכך, על כל ארגון להקים חדר תקשורת שיוכל להציע שירותי תחזוקה ותיקון בהתאם לצרכים הרלוונטיים. בין אם מדובר בתשתיות המיועדות לאינטרנט, הטלפוניה, או מצלמות האבטחה – תשתיות אלו מחזיקות בתפקיד משמעותי בארגונים השונים הפועלים כיום. תשתית טלפוניה, לדוגמא, היא אחת מהתשתיות השונות המאפשרות יצירת קשר עם הלקוחות: בין אם מדובר במרכזיה וריטואלית, או שמא מערכת המאפשרת שיחות וועידה – על תשתית זו לאפשר תקשורת נוחה בין הצדדים.

בנוסף, וכדי שכלל המערכות – הטלפוניות, הממוחשבות וכן הלאה – יפעלו כראוי, יש להקים חדר תקשורת. חדר זה מאגד בתוכו את ארונות התקשורת והמערכות השונות התומכות בשרתי הארגון. חדר זה מופעל, בדרך כלל, על ידי מערכת חשמל המגובה בגנרטורים ובמצברים. על חדר זה להישאר בתנאי מיזוג קרירים – ובאופן קבוע. כך, תשמר תקינות השרתים השונים.

במקביל לכך, ובין אם מדובר בתשתית טלפוניה או כזו המתבססת על גבי טכנולוגית ענן, על כל ארגון וארגון לתחזק תשתיות אלו כראוי. במילים אחרות, על מנת שהרשת הסלולרית, האלחוטית, המרחבית ורשתות אחרות יעבדו באופן תקין – יש להיערך בהתאם ולחבר, לדוגמא, את נקודות הקצה.

התקנת תשתית תקשורת ראויה

הקמת תשתיות התקשורת, הטמעתן בארגון והתחזוקה השוטפת שלהן מסייעת לארגונים רבים בתפקוד היום יומי שלהם. בין אם מדובר בגודל של ארונות התקשורת או שמא אחסון המידע על גבי הענן – ספיקום בע"מ ישמחו לסייע לכם בכל שאלה והתקנה.

למעלה

ספיקום

כתובת : הבעל שם טוב 11 חולון

טלפון: 1700-70-60-11

פקס: 072-2745051

מייל: sales@speakcom.co.il

שירות לקוחות: support@speakcom.co.il

לקבלת פרטים נוספים הצטרפו עכשיו

ּ