אפשר לעזור
ּ

שעוני נוכחות ביומטריים

שעון נוכחות ביומטרי טביעת אצבע או כף יד נועד בעיקר למנוע מצבים של העברת כרטיסים מעובד לעובד בזכות רישום טביעת האצבע הייחודית של כל עובד.

שעוני נוכחות טביעת אצבע ביומטרי מחליפים את השימוש בכרטיסים מגנטים ובכרטיסי הקרבה הנהוגים כיום, או מאפשרים שילוב של טביעת אצבע יחד עם כרטיס קרבה לאבטחה כפולה.

מחקרים מראים ששעון נוכחות ביומטרי מחזיר את ההשקעה בתוך כמה חודשים ויכול לחסוך כ-5% מעלות שכר העבודה השנתי. טביעת האצבע של העובד נשמרת בשעון עצמו ואין אפשרות להעתיקה או לשכפלה. בנוסף, יש אפשרות לשמור את טביעת האצבע בשרת אותנטיקציה חיצוני מאובטח לחברות בעלות סניפים רבים.

כיום, ישנם טכנולוגיות יחסית פשוטות לזיוף של טביעות אצבע (ראו מאמר נפרד) ומומלץ להשקיע קצת יותר ברכישת שעון נוכחות שמסוגל לזהות טביעות אצבע מזויפות. בנוסף, אחד החסרונות של שעונים ביומטריים, הינו הלכלוך והחיידקים שנמצאים על הסנסור האופטי ומסוגלים להעביר מחלות מעובד לעובד (וכמובן חוסר היגיינה),

לכן, גם פה כדאי להקדיש תשומת לב ולרכוש שעון נוכחות שמסוגל לבצע סטריליזציה של הסנסור האופטי ובכך לשמור על היגיינה גבוה בזמן הצמדת האצבע לשעון. שעוני הנוכחות ממשפחת VIRDI שאנו מייבאים מאפשרים גם לזהות טביעת אצבע מזויפת וגם לבצע סטריליזציה של סנסור טביעת האצבע.

שעוני נוכחות RFID

מגוון רחב של שעוני נוכחות חכמים בטכנולוגית קרבה (RFID) המאפשרים הערת הכרטיס בשעון ללא צורך במגע פיסי. שעוני נוכחות RFID מחליפים את שעוני הנוכחות המגנטיים. בניגוד לשעון נוכחות מגנטי, בו יש צורך להעביר פיזית את הכרטיס המגנטי בשעון, בשעון נוכחות RFID מספיק להעביר את הכרטיס או מחזיק המפתחות מול השעון ותתבצע קריאה.

שעון נוכחות RFID מונע שחיקה של הכרטיסים מכיוון שאין מגי בין השעון לכרטיס ומאפשר אורך חיים ארוך יותר של השעון.

למעלה

ספיקום

כתובת : הבעל שם טוב 11 חולון

טלפון: 1700-70-60-11

פקס: 072-2745051

מייל: sales@speakcom.co.il

שירות לקוחות: support@speakcom.co.il

לקבלת פרטים נוספים הצטרפו עכשיו

ּ