אפשר לעזור
ּ

שירותי מחשוב לעסקים

ישנה חשיבות גבוהה מאוד לשירותי מחשוב לעסקים בימנו. אין כיום כמעט אף עסק בישראל, אשר לא תלוי במערכות המחשוב שלו. כל עסק נעזר בתשתיות המחשוב למטרות שונות – לנהל רשימת מלאי, לבצע מעקב אחרי עובדים, לבצע ניהול לוגיסטי לעסק, לבצע בקרת איכות, ויש עוד שימושים רבים למערכות הללו. עם זאת, כיצד אפשר בכלל ליהנות מכל הכלים הטכנולוגיים הללו? השיטה הטובה ביותר, היא לפנות לחברה שמציעה שירותי מחשוב לעסקים שלכם. כלומר – לפנות בעצם לשירותי מיקור חוץ. כך, במקום שאתם תצטרכו לתחזק בעצמכם צוות טכנאי במשרה מלאה ולהגדיל סתם כך את כוח האדם בחברה – אתם פונים לחברה חיצונית, שמגישה לכם עזרה בכל מה שצריך.

מהם שירותי המחשוב שאפשר לקבל?

● שירותי תמיכה ו- Helpdesk – קודם כל, יש לא מעט חברות אשר מזמינות שירותי מחשוב לעסקים בתחומי התמיכה הטכנית. כך, ברגע שיש תקלה אפשרית במערכות המחשוב בעסק, בתשתיות, במלאי הנתונים וכיו"ב, יש לכם כתובת לפנות אליה. אתם יוצרים קשר עם תמיכה טכנית אשר מיועדת במיוחד עבורכם – ואנשי הצוות תומכים בכם, בודקים את הבעיה מרחוק ומנסים להדריך אתכם בפתרון הבעיה. במידת הצורך, טכנאי החברה מגיעים עד לעסק שלכם כדי לבחון את הבעיה לעומק אם היא מרוכבת במיוחד. יודגש שניתן לקבל את השירות בכל תצורה שרק תרצו – ניתן לשלם עבור השירות רק בשעות הפעילות של העסק, וניתן לבקש תמיכה של 24 שעות, 7 ימים בשבוע, אם המערכות שלכם פועלות בכל עת. יודגש כי כחלק מסל התמיכה, אנשי החברה גם יכולים לבצע ניטור על בעיות שעלולות לצוץ, ולשלוח אזהרות לעסק ולספק פתרונות.

● הקמה ותכנון של תשתיות תקשורת – חלק מהעסקים מבינים כי אם הם רוצים להצליח, הם צריכים בעצם להקים לעצמם תשתית מחשוב חדשה לגמרי. זה כולל בחירת תשתית האינטרנט המתאימה, הקמת רשת פנימית לעסק, יצירת הרשאות שונות לשימוש במערכות המידע, הטמעת המערכות, וכיו"ב. כל הנושא של הקמה, תכנון והטמעה של תשתיות תקשורת, הוא נושא סבוך למדי, ולכן כדאי לפנות אל שירותי מחשוב לעסקים, אשר יוכלו לעזור לכם בנושא. אנשי המחשוב יושבים אתכם, מתכננים הכל, ומתאימים לכם את הפתרון המושלם והיעיל ביותר לעסק.

● שירותי תמיכה בענן – חלק ניכר מהעסקים מעוניינים דווקא בתמיכה מרחוק. כלומר – הם מעדיפים שכמה שפחות חומרה תשב אצלם, ואילו הם מעדיפים לקבל את רוב הפתרונות בתחום הווירטואליזציה והענן – דרך שרתים שיושבים רחוק. כמובן שחברה שמספקת סל של שירותי מחשוב לעסק, תוכל גם לתמוך בעסק בנושאים הנ"ל ולתכנן עבורם את החיבור לשרתי הענן הרלוונטיים.

מחפשים את החברה שתוביל אתכם לשביל הזהב?

חברת ספיקום בע"מ תשמח לספק לכם את כל פתרונות המחשוב המתקדמים והטובים ביותר עבור העסק שלכם. לחברתנו ניסיון רב בתחום, ויכולת לספק תמיכה לעסקים בכל רמה, עםפתרונות תקשורתומחשוב קלים ומתקדמים כאחד.

למעלה

ספיקום

כתובת : הבעל שם טוב 11 חולון

טלפון: 1700-70-60-11

פקס: 072-2745051

מייל: sales@speakcom.co.il

שירות לקוחות: support@speakcom.co.il

לקבלת פרטים נוספים הצטרפו עכשיו

ּ