אפשר לעזור
ּ

פתרונות תקשורת

פתרונות תקשורת הקיימים, כיום, מציעים מענה טכנולוגי מתקדם לכל עסק: בין אם מדובר בחייגן אוטומטי, מרכזיה וירטואלית או שעון נוכחות לעובדים – היכולת לתקשר אחד עם השני הפכה לנוחה. במקביל, היכולת לעקוב אחר נתוני השעות של העובדים והתפוקה שלהם הולכת ומשתפרת, ומאפשרת למנהלים רבים לנהל את הארגון שלהם בנוחות רבה.

אילו פתרונות תקשורת קיימים?

הקמת עסק והתחזוקה השוטפת שלו תלויה בהיבטים טכנולוגיים שונים. פתרונות תקשורת אלו, בין אם מדובר במערכת המחשוב, המרכזייה וכן הלאה, יסייעו להצלחתו ואף ישיגו יתרון על פני המתחרים. בבואכם לבחור בציוד טכנולוגי מתקדם לחברה שלכם, חשוב שתכירו את פתרונות התקשורת הקיימים:

חייגן אוטומטי – במידה ובבעלותכם מוקד מכירות טלפוני, או שמא ברצונכם לייעל את זמן ההמתנה של השיחות המתקבלות על ידי לקוחות, חייגן אוטומטי הוא השירות שיתאים לצרכים שלכם. בין אם דרך קובץ אקסל או באמצעות מערכת CRM, חייגן זה יתחבר למרכזיה ויחבר בין שני הצדדים לצורך ביצוע השיחה.

שירותי מחשוב לעסקים – זקוקים לשירותי אחסון וגיבוי על ענן? אולי לשירותי IT למחשבי החברה? מרבית העסקים, כיום, נעזרים במחשבים ושומרים עליהם מידע חשוב. על מנת שהעבודה השוטפת על המחשב תתנהל כראוי, לצד שמירה על המידע שנאסף – חשוב להיעזר בשירותי תמיכה מקצועיים למחשבי החברה.

שעון נוכחות לעובדים – אחד הפרמטרים להצלחתו של כל עסק הוא ניהול עובדים תקין. למה הכוונה? בכדי לוודא שהעובדים אכן מגיעים מדי יום לעבודה ועומדים במשימות היומיות שלהם, חשוב להתקין מערכת נוכחות. בזכות מערכת זו, העובדים יוכלו לעדכן את שעות העבודה שלהם – והמנהלים שלהם יוכלו להתרשם מהתפוקה של עובדים אלו, כמו גם לשלם את שכרם בהתאם לשעות המדווחות.

להטמיע את הדרך להצלחה

ישנן דרכים יצירתיות ומתקדמות למדי שיעניקו לעסק שלכם את היתרון לו הוא זקוק, כמו גם יסייעו לו לשמור על ניהול יום יומי תקין. אם גם אתם מתעניינים בפתרונות תקשורת לעסק שלכם, צרו קשר בהקדם עם ספיקום בע"מ.

למעלה

ספיקום

כתובת : הבעל שם טוב 11 חולון

טלפון: 1700-70-60-11

פקס: 072-2745051

מייל: sales@speakcom.co.il

שירות לקוחות: support@speakcom.co.il

לקבלת פרטים נוספים הצטרפו עכשיו

ּ