אפשר לעזור
ּ

פתרונות תקשורת לעסקים

אילו פתרונות תקשורת נדרשים לעסקים בישראל?

אחד מהתחומים שחשוב תמיד לדאוג להם כאשר מקימים עסק, מתחזקים אותו או משדרגים אותו, הוא התחום של פתרונות תקשורת. התקשורת עברה כמובן שינויים כבירים בשנים האחרונות, וכיום הפתרונות צריכים להתייחס לשורה ארוכה מאד של עניינים – שימוש במחשבים בארגון, רישומי נוכחות של עובדים, אבטחה בכניסה ומידור בין הגפים השונים בעסקים וארגונים, ועוד מערכות נוספות. במאמר זה, נסקור כמה מפתרונות התקשורת הנפוצים לעסקים, ונבין כיצד הם גם יכולים לתרום לעסק שלכם.

אז מהם הפתרונות שכדאי להטמיע?

• מרכזיות טלפונים- האמצעי המושלם לתקשורת לעסקים. מרכזיות יכולות להוות את הקשר הן בין העובדים לבין עצמם, והן בין העובדים לגורמים חיצוניים לארגון. כל עובד בארגון המשתמש במרכזיה מקבל שלוחה שדרכה ניתן להגיע אליו. ישנן מגוון מרכזיות, כל אחת תתאים לסוג עסק אחר.מרכזיות IPהן המתקדמות ביותר ובעלות מספר אפשרויות גדול ומגוון מהמרכזיות האחרות.

• Fax to mail – זהו פתרון חשוב מאד שניתן להטמיע אותו בקלות יחסית בעסקים רבים. פתרונות תקשורת אלו נועדו בעצם לעזור לעסק לפתור בעיה רצינית מאד. מצד אחד, יש עדיין צורך בעבודה עם פקסים, כי יש לא מעט לקוחות, קולגות וגורמים ציבוריים שעוד עובדים עם המכשיר ועם דפים פיזיים. מצד שני, בעסק אתם תמיד תעדיפו לעבוד עם המחשב שלכם ועם תא הדוא"ל שיש לכם – שהרי הפורמט האלקטרוני הוא נוח פי כמה. הפתרון של Fax to mail בא בעצם לפתור את הבעיה הזו. הלקוחות שולחים את הפקס למספר טלפון מיוחד, ומתבצעת בעצם העברה של הפקס ישירות לתיבת הדוא"ל שאתם מגדירים, ואתם מקבלים את הפקס כקובץ תמונה באיכות מצוינת. הדבר מהווה פתרון נוח מאד לשני הצדדים, ולא דורש התקנה של חומרה מיוחדת.

• מערכות מתח נמוך – יש מגוון רחב יחסית של פתרונות תקשורת אשר שייכות לקטגוריה של מערכות מתח נמוך. מערכות אלו קיבלו את שמן שכן הן צורכות מתח הנמוך מ- 1000 וואט, ובאופן מעניין, רובן קשורות לתחומי התקשורת. כך למשל, מערכות אשר מבצעות בקרת כניסה לעסקים וארגונים, הן מערכות מתח נמוך. גם מערכות האבטחה השונות, אשר באות לשמור על מקום העבודה, ויכולות לבצע ניטור ובקרה לסביבה, הן מערכות מתח נמוך. מערכות האינטרקום שאף הם סוג של מערכות תקשורת, ומאפשרות לבצע בקרה לכל אדם שמבקש להיכנס לעסק – גם הן מגודרות כמערכות מתח נמוך. שימו לב שבמקרים הללו כדאי לקרוא לחברה שמעסיקה טכנאים שמתמחים בתחום, כדי שתיהנו מהפתרונות הללו.

• שעוני נוכחות – הכוונה היא אל פתרונות תקשורת בסיסיים מאוד שכל עסק אשר יש בו עובדים בשכר, צריך להתקין ולעשות בו שימוש. שעוני הנוכחות עצמם יכולים לפעול על בסיס טכנולוגיות שונות לבחירתכם. ניתן לחלק לכל עובד כרטיס מגנטי או שבב אלקטרוני מיוחד – אשר אותם יש להעביר בשעון הנוכחות, או פשוט לקרב אותם בלבד (מנגנון הקרבה עובד בשבבים האלקטרוניים). המילה האחרונה בתחום, היא כמובן בשעוני הנוכחות הביומטריים, שמאפשר זיהוי על פי טביעת האצבע, ונחשבים ליעילים ובטוחים במיוחד.

פתרונות אשר כדאי לכם לאמץ בעסק

מה שפירטנו לכם כאן, זה כמובן רק חלק קטן מאד מסל הפתרונות האפשריים לעסק שלכם. אתם מוזמנים ליהנות מעוד שורה ארוכה של פתרונות איכותיים בתחום התקשורת לעסק, ולהטמיע אותם במהירות. חברת ספיקום מתמתחה בתחום שלפתרונות תקשורתוהיא עומדת לרשותכם ותספק לכם את השירות הטוב ביותר לעסק שלכם.

למעלה

ספיקום

כתובת : הבעל שם טוב 11 חולון

טלפון: 1700-70-60-11

פקס: 072-2745051

מייל: sales@speakcom.co.il

שירות לקוחות: support@speakcom.co.il

לקבלת פרטים נוספים הצטרפו עכשיו

ּ