אפשר לעזור
ּ

מרכזיות

מרכזיות הן מערכות ממוחשבות המקשרות בין מנויים או קווי טלפון שונים – בין אם הם דיגיטליים או שמא IP. על מרכזיות אלו, ראשית, לחבר בין נקודות קצה – או שלוחות, בתוך הארגון. בנוסף לכך, המרכזייה מחזיקה בתכונות רבות המאפשרות לה להעביר שיחות פנימיות או וועידה, שיחות חוץ ואף ניתוב השיחות לנציג השירות או למחלקה הרלוונטית. אם הנכם מעוניינים במרכזיה לעסקים ומתלבטים באיזו לבחור – ספיקום בע"מ ישמחו לסייע לכם.

 

סוגי מרכזיות

לאורך השנים האחרונות, עולם העסקים משתנה ללא הפסקה. הצורך של העסקים להתאים את עצמם לצרכיהם של הלקוחות גובר בהתאם. אחד מפתרונות התקשורת המומלצים וההכרחיים, כאמור, הם המרכזיות. בין אם אתם בעלי עסק בינוני ומעוניינים לשפר את המוקד הטלפוני בחברה, או שמא העסקים שלכם מתרחבים, ובהתאם, אתם מעוניינים לשדרג את מערכת המרכזייה הנוכחית שלכם בחדשה – בחירת המרכזייה המתאימה לעסק שלכם היא החלטה חשובה ודורשת תכנון:

במידה והנכם עובדים מהבית או בעלי עסק קטן, ייתכן ומרכזיה אנלוגית תתאים עבורכם. מרכזיה זו מחזיקה במספר לא גבוה של קווי חוץ או קווים אנלוגיים, כמו גם בשלוחות פנים ארגוניות. עם זאת, במרבית העסקים כיום, המרכזיות הדיגיטליות משולבות עם IP, והן מעניקות את היתרונות של שני העולמות – הטלפוניה המסורתית לצד שירותי המחשוב חדש.

מרכזיה וירטואלית המתבססת על טכנולוגית ענן היא פתרון מומלץ עבור עסקים המחפשים דרכים חדשות לייעל את החברה שלהם – תוך חסכון משמעותי בעלויות. מרכזיה וירטואלית זו, המוכרת גם בתור מרכזיית IP, מציעה שירותים רבים, כמו למשל, חיבור טלפוני בהתבסס על תשתית אחודה – תכונה שמפחיתה באופן משמעותי את עלויות התשתית. במקביל, מרכזיה בענן מחזיקה בתכונות נוספות, כדוגמת, תאים קוליים לכל שלוחה ומחלקה – ושליחתן של ההודעות המוקלטות לדואר האלקטרוני.

 

לגשר על המרחק – עם המרכזיות של ספיקום בע"מ

המרכזייה נושאת תפקיד חשוב בכל ארגון, שכן היא מקשרת בין הלקוחות לעובדים השונים. בהתאם לסוגי המרכזיות השונות הקיימות, כיום, כל ארגון יכול למצוא את המכשיר הרלוונטי שישרת את עובדיו ולקוחותיו נאמנה. כדי להבין איזו מרכזיה תתאים לצרכי החברה שלכם, צרו קשר בהקדם עם ספיקום בע"מ.

למעלה

ספיקום

כתובת : הבעל שם טוב 11 חולון

טלפון: 1700-70-60-11

פקס: 072-2745051

מייל: sales@speakcom.co.il

שירות לקוחות: support@speakcom.co.il

לקבלת פרטים נוספים הצטרפו עכשיו

ּ