אפשר לעזור
ּ

מרכזיות IP- הפתרון המושלם לעסק

הפתרון המושלם לעסק -מרכזיות IP

בעסקים רבים מעוניין המנהל או בעל העסק בהתקנת מרכזייה, על מנת לייעל ולשפר את הפתרונות שהעסק יכול להציע בתחום התקשורת. המרכזייה מאפשרת לכל אחד בעסק לקבל שלוחה משלו, כך שאנשים במקומות שונים יכולים לתקשר בקלות ויעילות ביניהם, ובו בזמן שומרת על האופציה של מקור חיצוני להתקשר אל העסק.

הטובה והיעילה מבין המרכזיות היא מרכזיית הIP

מרכזיית ה- Internet Protocol, או IP, הופכת לנפוצה יותר ויותר, גם בעסקים וגם במשקי הבית הפרטיים. התקשורת יעילה, מהירה ומותאמת לעסק אישית. המרכזייה תורמת לשיפור הארגון והעלאת יעילותו.

  • תדמית העסק: כל עסק שמכבד את עצמו יתקין לו מרכזייה, ולו רק בשביל התדמית. מקובל להנעים את זמן ההמתנה במנגינה נעימה או מוסיקה המזוהה עם העסק, תוך כדי השמעת תוכן שיווקי שיעזור ללקוח לדעת עוד על שרותי העסק. כך זוכה העסק גם ללקוח מרוצה וגם לפרסומת מהצד.
  • הכל על מסך המחשב: מרכזיית ה-IP נותנת פתרון נוח ומהיר לעסק- במקום מכשירים רבים, הכל נמצא על צג המחשב. ישנה אפשרות לשלוח פקס מהמחשב, כך שאין צורך במכונת פקס. בנוסף, ניתן לקבל פקס ישירות אל המייל. גם מהיר וגם חסכוני.
  • תקשורת בכל העולם: יתרון משמעותי של מרכזייה זו הוא בתקשורת הבין לאומית. במציאות החדשה, תקשורת על גבי רשת האינטרנט מספקת לנו שיחות לחו"ל גם במחיר של שיחה מקומית. ניתן לבצע שיחות ועידה, שיחות וידאו ואף ישיבות צוות ארוכות. אין צורך לחסוך על הלקוחות והסניפים בחו"ל.
  • שירות לקוחות: בעידן של ימינו, כאשר כל עסק מתחרה לא רק בעסקים מקומיים אלא גם בעסקים בין לאומיים, שירות הלקוחות קיבל דגש משמעותי. בעזרת שירות זה, מנהל תיקי הלקוחות יכול בקלות לקבל גישה מהירה לנתונים, ולשלבם בשיחה באופן טבעי לחלוטין. בנוסף, המערכת יכולה לנהל מעקב אחר כל פנייה של לקוח, גם אם טופלה ע"י מספר אנשי צוות שונים, על מנת שאף פנייה של לקוח לא תלך לאיבוד.

שליטה מרבית, שיפור היעילות והעלאת התפוקה

בעזרת מרכזיית IP, תוכלו להביא את העסק שלכם למקומות חדשים. התקשרו עוד היום אל ספיקום בע"מ לגבי מרכזייה וקבלו ייעוץ, ליווי אישי וכמובן אחזקה שוטפת. ספיקום- תנו לעסק שלכם את הטוב ביותר.

למעלה

ספיקום

כתובת : הבעל שם טוב 11 חולון

טלפון: 1700-70-60-11

פקס: 072-2745051

מייל: sales@speakcom.co.il

שירות לקוחות: support@speakcom.co.il

לקבלת פרטים נוספים הצטרפו עכשיו

ּ