אפשר לעזור
ּ

מרכזיות בטלפון

מוקדים טלפוניים ומרכזי שירות הינם חלק משמעותי בעסקים רבים בישראל. על מנת לייעל את התמיכה ומתן השירות ללקוחות, עסקים אלו משתמשים בתשתיות תקשורת שונות ומגוונות. מרכזיות בטלפון הן פתרון תקשורת אמין, שלצד השירות המתקדם שנתיב זה יעניק לכם, הוא אף ישדר תדמית עסקית מקצועית ללקוחותיכם. אם אתם מחפשים אחר מרכזיה בטלפון לחברה שלכם, בספיקום בע"מ ישמחו להתאים עבורכם את המרכזייה המתאימה.

 

היבטים שונים בבחירת מרכזיות בטלפון

שוק העסקים המקומי מתחרה על כל לקוח ולקוח. בהתאם לכך, עסקים אלו, קטנים כגדולים, שואלים עצמם באילו דרכים יוכלו לשפר ולייעל את עבודתם ולהציע שירותים מקצועיים ואיכותיים יותר. התקנת תשתית מתאימה למרכזיות בטלפון הן, ללא ספק, צעד משמעותי קדימה לעבר תדמית עסקית מקצועית לצד שירותים אמינים. במילים אחרות, בין אם מדובר במשרד שלכם, או שמא מחלקת שירות הלקוחות בחברה בבעלותכם – בזכות פתרון תקשורת זה תציבו את העסקים שלכם בחזית הטכנולוגית ובקדמת עולם העסקים.

בבואכם לבחור מרכזיה בטלפון, חשוב להקדיש מעט מחשבה לדגשים הבאים:

  1. בחירת מרכזיה לעסק – ראשית, חשוב לברר האם תרצו לחבר בין הטלפונים של המנהלים או שמא בין כלל עובדי החברה? בנוסף, עליכם לקבוע את כמות עמדות העבודה בהן יותקנו שלוחות הקצה. בנוסף לכך, רצוי להחליט האם יש צורך בחיבור שיחות גם לסוכנים העובדים בשטח, או שמא תסתפקו בשיחות שיעברו לסניפי החברה בלבד?
  2. העלויות – בבואכם לבחור במרכזיה לטלפון לחברה שלכם, חשוב להבין מהן העלויות בעת ביצוע השיחות: העלויות עבור מרכזיה בטלפון מתייחסות לעלות הרכישה, ההתקנה ואף עלות החשמל לתפקודה השוטף של המרכזייה. במקביל, חשוב לדעת שישנו הבדל בביצוע שיחה בטלפון נייח לבין טלפון נייד בעת השימוש במרכזיה: העלות תהיה בהתאם לסוג הטלפון, כאשר לרוב עלות השיחה בטלפון הנייד תהיה גבוהה מזו של הטלפון הנייח.

 

פתרונות מקצועיים לתקשורת נוחה

כדי להקל על התקשורת בין עובדי החברה ולקוחותיה, הקמת תשתית לצורך מרכזיה בטלפון היא משמעותית. אם גם אתם מעוניינים לשדרג את העסק שלכם, להרחיב את הפעילות העסקית ואף ליצור זמינות מלאה גם ללקוחות היושבים בחו"ל – ספיקום בע"מ ישמחו לסייע לכם בכך.

למעלה

ספיקום

כתובת : הבעל שם טוב 11 חולון

טלפון: 1700-70-60-11

פקס: 072-2745051

מייל: sales@speakcom.co.il

שירות לקוחות: support@speakcom.co.il

לקבלת פרטים נוספים הצטרפו עכשיו

ּ