אפשר לעזור
ּ

מצלמות אבטחה

בין אם אנחנו מבלים את יומנו בעבודה, או שמא מבלים את שעות הפנאי בבית – כולנו מעוניינים להרגיש בטוחים. הצבת מצלמות אבטחה בנקודות חשובות לאורכו ולרוחבו של הנכס תבטיח כי הסביבה הקרובה שלכם תישאר בטוחה: מצלמות בשלל גדלים, ממונעות או קבועות – המבחר הקיים אצל ספיקום בע"מ יסייע לצרכים הרלוונטיים עבורכם.

להציב מצלמות אבטחה בבית ובעסק

בבית עם המשפחה והחברים או בעבודה עם העמיתים – אנו מתנהלים מדי יום ביומו מתוך תקווה ששום דבר רע לא יתרחש לנו או לבני משפחתנו. התקנתם של מצלמות אבטחה, בין אם במרחב האישי שלנו או ברחבי העבודה, יכולים לסייע במצבים שונים: בין אם אתם חוששים שאחד העובדים בארגון גונב, או שמא ילדי השכנים מתעלל בילד שלכם, אין ספק שזהו סימן עבורכם להציב מצלמת אבטחה – ולהוכיח שאכן קרו דברים מעולם. נסקור, כעת, את השוני בהצבת מצלמות בבית ובעסק:

להציב מצלמות אבטחה בבית – חוששים שהשמרטפית של הילד איננה מקצועית? מעוניינים לראות היטב מי נכנס דרך לובי הבניין? הצבת מצלמות אבטחה בנקודות חשובות של הלובי ושל המבנה עצמו יכולים לתרום לשקט הנפשי שלכם. ישנם סוגים שונים מצלמות אבטחה אשר יכולים לשרת את מטרתכם – ולתעד התרחשויות חשודות. עם זאת, במידה וכל רצונכם הוא ליצור אפקט הרתעה ללא צילום בפועל, מצלמת דמה יכולה לסייע לכם בכך.

להציב מצלמות אבטחה בעסק – בין אם אחד העובדים שלכם יצא מוקדם יותר ממה שדיווח על כך, או בין אם אתם חוששים שאחד הלקוחות לא התנהג כראוי – הצבת מצלמות אבטחה יוכלו לסייע לכם ברגעים המכריעים. בהתאם לכך, ובשונה מהצבתן של מצלמות אבטחה בבית, בעסקים השונים רצוי להציב מצלמות שלא רק יספקו אפקט הרתעה – אלא יצלמו בפועל כל מצב מסוכן או בעייתי. בהתאם לכך, מומלץ להציב מצלמות אבטחה שיתעדו כל רגע ורגע, על מנת לדעת מה מתרחש במשרדי החברה.

 

להרגיש בנוח – לאן שלא תפנו

מצלמות סמויות, גלויות או שמא אינטרקום המשולב עם מצלמת אבטחה – אין ספק שישנן דרכים רבות לשמור על הביטחון האישי שלכם. אם גם אתם מחפשים ציוד טכנולוגי מתקדם לצורך בקרה על התנהלות האנשים שסובבים אתכם – זרים וקרובים כאחד – צרו קשר עם הצוות של ספיקום בע"מ.

למעלה

ספיקום

כתובת : הבעל שם טוב 11 חולון

טלפון: 1700-70-60-11

פקס: 072-2745051

מייל: sales@speakcom.co.il

שירות לקוחות: support@speakcom.co.il

לקבלת פרטים נוספים הצטרפו עכשיו

ּ