אפשר לעזור
ּ

מצלמות אבטחה לעסק

ניהול עסק מצליח דורש שילוב של מספר היבטים שונים: בין אם מדובר בהתקנתם של שעוני נוכחות לעובדי החברה, או בין אם מדובר בהתקנת תשתית מתאימה לטלפונים ולמחשבים – חשוב להשקיע בכל פרט ופרט. התקנת מצלמות אבטחה לעסק היא היבט חשוב לא פחות, ובאמצעותו מנהלים יכולים לוודא כי העסק מתנהל כראוי וללא אירועים חריגים. מעוניינים במצלמות אבטחה לצורך פיקוח בעסק שלכם? הצוות של ספיקום בע"מ יסייע לכם במלאכה זו.

 

כיצד לבחור מצלמות אבטחה לעסק

מצלמות אבטחה הן כלי הרתעה וותיק, אשר נעשה בו שימוש רב לאורך השנים האחרונות. בניגוד לסברה כי הצבתן של מצלמות אבטחה מיועדות אך ורק לארגונים גדולים בהם ישנה תנועת אנשים רבה, חשוב להתקין מצלמות אבטחה גם בעסקים קטנים. באמצעות מצלמות אלו, ניתן לשמור על הביטחון האישי של כל עובד ועובד, כמו גם על ביטחונם האישי של הלקוחות. בהתאם לכך, חשוב לבחור במצלמת אבטחה שתסייע לכם להגשים מטרה זו – ולשמור על מרחב ציבורי שקט ובטוח. מלבד שמירה על הביטחון, ישנם שיקולים נוספים בבחירת מצלמות אלו:

לצד שמירה על הביטחון האישי של עובדי החברה ולקוחותיה, הצבתן של מצלמות בעסקים נובעת גם מרצון למנוע גניבת מוצרים: גניבת מוצרים על ידי עובדי החברה ולקוחותיה הוא אירוע נפוץ למדי, כאשר מדובר באנשים אשר אינם בוחלים בדבר ויגנבו גם מעסקים קטנים ומשפחתיים. גניבות אלו מתבצעות, במקרים רבים, לאחר פריצה לעסק. לשם כך, מצלמות האבטחה יתעדו את רגעי הפריצה כמו גם את ביצוע הגניבה עצמה. עם תיעוד מדויק זה, בעלי החברה יוכלו לגשת למשטרה ולהציג בפניהם את ההוכחות.

סיבה נוספת לרכוש מצלמת אבטחה לעסק מתייחסת לפיקוח על עובדי החברה; פיקוח הכולל בדיקת איחורים של העובדים ורמת התפוקה שלהם לאורכו של יום העבודה. במקביל לכך, ישנם מנהלים רבים הבוחרים להציב מצלמות אבטחה אף בחניון החברה, וזאת לשם מעקב אחר מקרי ונדליזם ברכבי העובדים.

 

להרגיש בטוח – בכל מקום

אין ספק שמצלמות אבטחה נושאות תפקיד חשוב בשמירה על בטחון העובדים. בהתאם לכך, ובבואכם לרכוש ציוד זה, עובדי ספיקום בע"מ ישמחו לסייע לכם ולהמליץ על המצלמות המתאימות לעסק שלכם.

למעלה

ספיקום

כתובת : הבעל שם טוב 11 חולון

טלפון: 1700-70-60-11

פקס: 072-2745051

מייל: sales@speakcom.co.il

שירות לקוחות: support@speakcom.co.il

לקבלת פרטים נוספים הצטרפו עכשיו

ּ