אפשר לעזור
ּ

מה מערכת בקרת כניסה אמורה לספק לכם?

מה מערכת בקרת כניסה אמורה לספק לכם?

במקומות עבודה רבים, וכן בארגונים ובמוסדות ציבוריים, אחד ממרכיבי החובה במשרד, הוא התקנת מערכת בקרת כניסה. מערכת זו, כפי שניתן להבין משמה, תפקידה לשים לב מי נכנס ומי יוצא מתוך המתחם. המערכת יכולה לקבל קלט בכמה שיטות – בעזרת כרטיס מגנטי, בעזרת שבב אלקטרוני, וכן בעזרת טביעת אצבע בשיטה ביומטרית התפקיד הבסיסי הוא לרשום מי נכנס ויצא וכמה שעות הוא שהה במתחם, אך כיום למערכות המתקדמות יש גם אפשרויות נוספות שכדאי להכיר.

מהן התכונות של המערכות שכדאי להכיר?

  • סנכרון עם מערכות מידע – נכון להיום, רוב הארגונים שבוחרים להתקין מערכת בקרת כניסה, מעדיפים לחבר את המערכת הזו למערכות מידע נוספות שהארגון עושה בהם שימוש. זה כולל בין השאר סנכרון עם מערכות לניהול כוח אדם, מערכות הדוא"ל בארגון, מערכות שכר, ועוד. כך גם אפשר לקבל התראות מהירות יותר למערכות, אם מערכת בקרת הכניסה מקבלת קלט חריג במיוחד – למשל ניסיון לפריצה לתוך המקום, כניסת עובד שפג התוקף של אמצעי הכניסה שברשותו, ועוד.
  • מדרג וקבוצות הרשאה – במידה ובחרתם להתקין בארגון שלכם מערכת בקרת כניסה, דעו שאתם יכולים בעזרת המערכת גם ליצור מדרג מסוים. בארגונים רבים, המערכת יכולה לשמש לקבוצות שונות של עובדים. כך קבוצה מסוימת יכולה להיכנס לכל חלקי הארגון – אבל קבוצה מסוימת רשאית להיכנס רק לאגף מסוים, וכיו"ב. המערכת ניתנת לתכנות ללא כל הגבלה ביצירת המדרגים הנדרשים.
  • סוגי דיווחים – דרך מערכת בקרת כניסה אפשר גם להגדיר סוגים שונים של דיווחים בהתאם לרצון שלכם. זה כבר לא רק דיווח על כניסה ויציאה. כך למשל העובדים יכולים גם לדווח דרך המערכת על הפסקות שהם לוקחים, על ימי מחלה, על ימים שבהם עבדו מהבית, ועוד.

מעוניינים בהתקנה של מערכות מתקדמות?

אם אתם מעוניינים בהתקנת מערכות מתקדמות לבקרת כניסה, אתם מוזמנים כבר עכשיו ליצור קשר עם חברת ספיקום בע"מ. לחברה ניסיון רב בהתקנה, תכנון וטיפול במערכות לבקרת כניסה.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר במספר הטלפון 1-700-706011 לקבלת פרטים נוספים.

למעלה

ספיקום

כתובת : הבעל שם טוב 11 חולון

טלפון: 1700-70-60-11

פקס: 072-2745051

מייל: sales@speakcom.co.il

שירות לקוחות: support@speakcom.co.il

לקבלת פרטים נוספים הצטרפו עכשיו

ּ