אפשר לעזור
ּ

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים מרכזיה?

אחזקה שוטפת

לחברת ספיקום התמחויות רבות בשירותי אחזקה ותמיכה למרכזיות טלפוניות וציוד מחשוב ורשתות תקשורת מחשבים. שירות אמין, אדיב ובזמני תגובה סבירים חברת ספיקום מתחייבת למתן שרות תוך הגדרת SLA ועמידה בזמני תגובה בהתאם לסיכום עם לקוחותיה.

ליווי וביצוע פרויקטים

תהליך ביצוע הפרויקטים הינו תהליך מורכב הדורש בעלי מקצוע מנוסים וליווי מקצועי. חברת ספיקום מלווה פרויקטים משלב התכנון, האפיון עד לשלב ההקמה, התפעול והאחזקה של המערכת. לחברת ספיקום הניסיון בביצוע פרויקטים רבים.

יעוץ

החברה מספקת שירותי ייעוץ לבניית תשתיות תקשורת פסיביים, סיוע בקבלת החלטות לארגון, ייעוץ בבחירה והפעלה של המרכזייה ומתן שירותים לאחזקה השוטפת של המרכזייה.

שירותים מתקדמים בטלפוניית IP

טלפוניה מבוססת VOIP (Voice Over Internet Protocol) הופכת להיות נפוצה מאוד במרחב העסקי וחודרת גם לשוק משקי- הבית הפרטיים. היתרונות הרבים של שיטת התקשורת הזו הופכים אותה לכדאית במיוחד בחברות ועסקים שמנהלים תקשורת טלפונית מורכבת, או שיש להם קשר עם עובדים או לקוחות בחו"ל. היתרון הבולט ביותר הוא חסכון משמעותי בעלויות השיחות, במיוחד שיחות לחו"ל, והיעדר התלות בספקית טלפוניה ובהקמת תשתיות פיזיות יקרות ותחזוקתן. במקביל, מרכזיות IP מאפשרות שירותים מתקדמים רבים ומגוונים אשר הופכים את התקשורת הפנימית והחוץ- ארגונית ליעילה מתמיד.

יתרונות תדמיתיים

מרכזיית IP מכילה את האפשרות לניתוב שיחות מהיר ויעיל עבור לקוחות שמתקשרים לחברה. המרכזייה מאפשרת הגדרה של שלוחות על פי עץ ארגוני, כך שזמן המענה לפונים יהיה מהיר ודרכם אל המענה המתאים תהיה פשוטה. בנוסף, מקובל היום להשתמש בביזנסטון, ג'ינגל או נעימה שנכתבה עבור החברה, המציגים את הסלוגן והיתרונות שלה. כך, כל שיחה נכנסת לחברה משמשת באופן מידי כאקט פרסומי של החדרת שם המותג לפונים.

שירות לקוחות

מספר מאפיינים של המרכזיות הללו הופכים את השירות שמקבל הלקוח לאיכותי יותר. הממשק היעיל עם המחשב, מאפשר למנהל תיקי לקוחות גישה מהירה לנתונים ושילובם בשיחה באופן טבעי. אפשר גם לבצע חיוג ישירות מרשימת הטלפונים של תוכנת הדואר. לא פחות חשוב, המרכזייה יכולה לתעד ולנהל את פניות הלקוחות לחברה באופן ממוחשב – כך שאף פניה של לקוח פוטנציאלי לא תלך לאיבוד,וניתן יהיה לעקוב אחר הסטטוס של הפניה. חברות שמפעילות מערך שירות לקוחות גדול יכולות להיעזר במערכת הממוחשבת כדי להמשיך את הטיפול בפניות שנציג שירות אחר פתח, כשכל נתוני הפניה כבר מוצגים לפניהם.

כל השירותים על מסך מחשב

בנוסף לאפשרויות ניהול המרכזייה והשיחות, ניתוב השיחות וכן תיעודן, קיימת האפשרות לקבל שירותים שונים, שפעם היו פזורים ומחולקים בין מכשירים שונים במשרד. כך למשל, חלק גדול מהמרכזיות החדישות כוללות אפשרות של פקס למייל. במסגרת שירות זה, כל הפקסים שנכנסים למשרד מתקבלים על- גבי קובץ, שבו ניתן לצפות על מסך המחשב, באמצעות תוכנת המייל. המרכזייה מאפשרת גם לשלוח פקסים מתוך המחשב. בכך נחסך הצורך בהחזקת מכשיר פקס במשרד, וכמובן שמדובר גם ביתרון 'ירוק' המסייע בשמירה על איכות הסביבה (צמצום בהוצאות על רכישת נייר ודיו).

תקשורת ובקרת מרכזיה

מרכזית IP מאפשרת למנהלים בדרגים השונים לבצע מעקב על יעילות התקשורת בחברה, כיוון שהכול מתועד וניתן לפילוח על פי מאפיינים רבים. במיוחד כשמדובר במענה לפניות מן החוץ – ניתן לנתח את זמן המענה והדרך שבה הוא בוצע בכדי לשפר את השירות ולהעמיד אותו בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

טלפוניית IP הינה בשורה גדולה לעסקים קטנים ולחברות גדולות. לצד החיסכון המשמעותי בסעיף הוצאות התקשורת, השירותים המתקדמים שטכנולוגיה זו כוללת מאפשרים תקשורת טובה יותר בין עובדי- החברה ושירות מיטבי ללקוחות.

תקשורת חובקת עולם

יתרון משמעותי הוא בתקשורת לחו"ל. בגלל שאין צורך בספקית טלפון ובזכות השימוש בתקשורת על- גבי רשת האינטרנט, השיחות לחו"ל יכולות לעלות כשיחה מקומית רגילה. במציאות החדשה הזו, אין צורך להגביל את השימוש בשיחות לחו"ל ואפשר לנהל תקשורת עניפה ומעמיקה עם נציגי החברה בחו"ל או עם שותפים עסקיים מעבר לים. ניתן גם לבצע בקלות שיחות ועידה ואפילו ישיבות רבות משתתפים באמצעות שיחת וידאו.

למעלה

ספיקום

כתובת : הבעל שם טוב 11 חולון

טלפון: 1700-70-60-11

פקס: 072-2745051

מייל: sales@speakcom.co.il

שירות לקוחות: support@speakcom.co.il

לקבלת פרטים נוספים הצטרפו עכשיו

ּ