אפשר לעזור
ּ

למה לבחור במרכזיה לבית העסק?

למה לבחור במרכזיה לבית העסק?

המרכזייה היא כלי תקשורת חשוב עבור בית העסק. מדובר אכן בהשקעה כלכלית, אשר מניבה תוצאות טובות מאוד. ישנן סיבות רבות להתקנת מרכזיות, להלן כמה מהן:

חמש סיבות לבחור במרכזיה עבור בית העסק שלכם:

  1. מאפשרת תקשורת נוחה בין העובדים – זהו לא סוד כי תקשורת טובה בתוך בית עסק היא דבר חיוני להצלחה ולעבודה איכותית ויעילה. התקנת מרכזייה בבית העסק תבטיח כי לעובדים השונים בארגון, בשלל הדרגים, יהיה נוח לתקשר אחד עם השני. המרכזייה מאפשרת גמישות בהתקנת השלוחות והגדרת ההיררכיה, כך שתתאים בצורה הטובה ביותר לבית העסק ולאופן בו הוא מתנהל.
  2. מאפשרת תקשורת טובה בין בבית העסק לגורמים חיצוניים – המרכזייה חשובה מאוד גם בתקשורת בין בית העסק החוצה. המרכזייה מאפשרת להציג מספר יחיד אשר אליו יתקשרו הגורמים השונים המעוניינים ליצור קשר עם העובדים בתוך הארגון. שיחה למספר תעביר את הגורם החיצוני אל מערכת ניתוב שיחות, אשר תסייע לו להגיע במהירות וביעילות אל השלוחה הרלוונטית אליו. מרכזייה מאפשרת לתכנן את תהליך ניתוב השיחות בצורה המתאימה לבית העסק, ובכך להקל על העובדים ועל הגורמים החיצוניים. הדבר הופך להיות קריטי כאשר מדובר בבית עסק המעניק שירות ללקוחות או אף מחזיק מחלקת שירות לקוחות ומוקדים טלפוניים.
  3. מערכת ניתוב שיחות – מערכת ניתוב השיחות המותקנת במרכזייה עובדת על גבי השרת. מדובר במחשב, לכן האפשרויות השונות בה הן רבות ומגוונות. ניתן לתכנן את מערכת ניתוב השיחות בהתאם למבנה בית העסק וההיררכיה שלו. מומלץ להשקיע מחשבה ותכנון רציניים לבניית מערכת ניתוב השיחות, בעיקר בבתי עסק בעלי מוקדים טלפוניים. הדבר יהפוך את השירות אותו נותן בית העסק ללקוחות לטוב הרבה יותר. לקוח אשר יגיע במהירות ליעד יהיה מרוצה יותר.
  4. אחסון נתוני שימוש – מרכזיה מאפשרת לשמור ולאחסן את נתוני השיחות, ולאחר מכן לנתח אותם. המנהלים השונים בבית העסק יוכלו לנתח את התקשורת הפנים ארגונית ואף את התקשורת אל מחוץ לארגון. הדבר יעיל במיוחד בניהול המוקד הטלפוני, ומאפשר לבצע בקרת עומסים וניטור על הנציגים הטלפוניים והעובדים השונים.
  5. תחזוקת ותפעול הרכיבים נעשים על ידי הספק – ניתן למקם את רכיבי החומרה של המרכזייה אצל הספק. בצורה כזו, עבודת התחזוקה נחסכת מבית העסק. הדבר מתבטא בצורך להעסיק פחות עובדים ולהתמודד עם תקלות.

בחירה במרכזיה היא הבחירה הנכונה ביותר

המרכזייה טומנת בחובה יתרונות רבים לבית העסק. כיוון שתקשורת טובה חיונית להתנהלות חלקה של כל בית עסק, מומלץ מאוד להתקין מרכזיה מתאימה ולתכנן אותה כראוי.

למעלה

ספיקום

כתובת : הבעל שם טוב 11 חולון

טלפון: 1700-70-60-11

פקס: 072-2745051

מייל: sales@speakcom.co.il

שירות לקוחות: support@speakcom.co.il

לקבלת פרטים נוספים הצטרפו עכשיו

ּ