אפשר לעזור
ּ

הקלטת שיחות מחיר

לאורך השנים האחרונות, מתרבים המקרים אותם נרצה לתעד: בין אם מדובר בשיחה חשובה עם בן או בת הזוג, או בין אם מדובר בישיבת צוות בעבודה – ואינכם רוצים להסתמך על סיכום ידני על גבי נייר, חשוב לתעד מצבים אלו. הקלטת שיחות, בהתאם לכך, מהווה פתרון נוח למצבים אלו ואחרים בהם יש צורך להקליט מידע חשוב.

 

הקלטת שיחות: איך ומתי?

הקלטתן של שיחות הן, כאמור, פתרון טכני ונוח לתיעוד מסקנות של ישיבות או לחילופין וויכוחים בין שני צדדים. בין אם ברצונכם להקליט שיחות אלו באמצעות מכשיר הקלטה או הטלפון הסלולרי, חשוב לסקור, בקצרה, את המצבים שבהם תאלצו להקליט שיחות:

  • מוקדי מכירות – במקומות עבודה שונים, כדוגמת מוקדי מכירות, מקובל להסתייע בהקלטתן של שיחות בין שני אנשים או יותר: הקלטת שיחות בין מוקדן לבין לקוח לצורך תיעוד מכירה, כמו גם תיעוד נתונים סטטיסטיים של השיחות עצמן יכולים לסייע בייעול העבודה השוטפת.
  • ישיבות עבודה – בעולם העסקים, הכולל ישיבות צוות לצד ישיבות מול לקוחות חדשים, לעיתים יש צורך בהקלטת השיחה על מנת לתעד את הפרטים הרבים שנקבעו.

חשוב להדגיש שביצוע הקלטה זו תחשב אסורה כאשר היא מתבצעת ללא הסכמתם של משתתפי השיחה. במקרה זה, בו אין אישור להקלטה, ישנה סכנה בהעמדה לדין ואף תקופת מאסר של 5 שנים בשל האזנת סתר. עם זאת, כאשר ישנה הסכמה של המעורבים בשיחה, אין כל בעיה בביצוע ההקלטה.

בנוסף לכך, חשוב שההקלטה עצמה תתבצע בצורה מקצועית וברורה, וללא רעשי רקע: בין אם אתם זקוקים לתיעוד השיחה לצורך הכנה להליכים משפטיים או שמא מדובר בתיעוד שיחה מול מוקד מכירות – חשוב ששני הצדדים יישמעו היטב.

 

הקלטה איכותית – עם ספיקום בע"מ

בין אם באמצעות מכשיר הקלטה סטנדרטי, או שמא דרך הטלפונים הסלולריים שלכם, הקלטת שיחות היא אמצעי יעיל ונוח לאחסון מידע – במיוחד כאשר היא נעשית תוך שמירה על הסכמתם של כל הצדדים המעורבים. אם הנכם מתעניינים בהליך זה, ספיקום בע"מ יסיעו לכם בכך, תוך שליחת ההקלטה לכל נתיב שתבחרו.

למעלה

ספיקום

כתובת : הבעל שם טוב 11 חולון

טלפון: 1700-70-60-11

פקס: 072-2745051

מייל: sales@speakcom.co.il

שירות לקוחות: support@speakcom.co.il

לקבלת פרטים נוספים הצטרפו עכשיו

ּ