אפשר לעזור
ּ

הקלטות שיחה מהסלולר

מאז ומעולם אנשים מנסים למצוא פתרון מהיר לבעיות היום- יום. בעידן הטכנולוגי של ימינו, כאשר מהירות העברת המידע מאדם לאדם עולה על כל דמיון, הטלפון הסלולרי ממלא תפקיד מהותי בחיי כל אחד ואחד מאתנו. בעוד הטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ענק, החוק נותר כמות שהיה. העברת מידע שאינו כתוב (וחתום) או אינו מוקלט, אינה שווה הרבה. הקלטת השיחה יכולה לתת בידכם קלף מיקוח חזק אל מול אלו המנסים לקחת את הזכויות שלכם. אז איך בעצם מקליטים? ומה הקלטה כזו אומרת? והאם הדבר בכלל חוקי?

מהי למעשה הקלטה בסלולר?

אני בוחר את הרגע בו ארצה להתחיל בהקלטה, את הרגע בו ארצה להפסיק, ופשוט מקליט. רוב ההקלטות מגיעות לכ-15 דקות. ניתן להקליט באמצעות מכשיר הקלטה, לחבר את הסלולרי ישירות למכשיר או אל המחשב. הבעיה בשיטות אלו היא שהן מסורבלות, וכיום הרוב דורשים פתרון מהיר.

הקלטה באמצעות המכשיר הסלולרי- למה היא משמשת?

במכשירי טלפון רבים (גם המשוכללים פחות), נוכל למצוא יישום המאפשר להקליט את השיחה. ההקלטה תתבצע ישירות לזיכרון המכשיר. הבעיה עם היישום הוא שלעתים רוב הוא משמיע צפצופים או קולות אחרים אל תוך השיחה- דבר הפוגע בצורה ברורה בסודיות ההקלטה. לבעלי מכשיר טלפון חכם, תוכלו להשתמש במספר תוכנות על מנת להקליט את השיחה. תוכנות אלו נותנות מענה נוח ומהיר, וכמובן גם סודי, לאלו המעוניינים להקליט את השיחה. ניתן להקליט את כל השיחות באופן אוטומטי, או להקליט שיחות ספציפיות.

חוקי או לא?

על פי חוק, האזנה מוגדרת כהאזנת סתר לא חוקית, רק אם היא "האזנה ללא הסכמה של אף אחד מבעלי השיחה". כלומר, ברגע שאחד הצדדים בשיחה מודע להקלטה ומסכים לה, אין כל בעיה.
אז כן, זה חוקי.

מחיר

הגענו לעיקר. המחירים משתנים בהתאם לשירות. לקוח יכול לשלם על מכשיר הקלטה או מודם והעלויות יגיעו למאות שקלים. ישנן תוכנות העולות 14$ ויותר.

השירות שלנו

בספיקום בע"מ אנו רוצים לספק את השירות הטוב ביותר במחיר הזול ביותר, ולכן עלות דקת הקלטה היא 2 ש"ח בלבד! בנוסף, עם סיום השיחה תשלח ההקלטה ישירות אל המייל שלכם. השירות מתאים לכל המכשירים ולכל סוגי החברות.

פנו אלינו לקבלת שירות יעיל, אישי, מקצועי ואמין.

למעלה

ספיקום

כתובת : הבעל שם טוב 11 חולון

טלפון: 1700-70-60-11

פקס: 072-2745051

מייל: sales@speakcom.co.il

שירות לקוחות: support@speakcom.co.il

לקבלת פרטים נוספים הצטרפו עכשיו

ּ