אפשר לעזור
ּ

שעון נוכחות עובדים

מנהלים ובעלי עסקים מחפשים אחר דרכים מתקדמות לפקח על זמני הכניסה והיציאה של העובדים שלהם. שעון נוכחות עובדים הינו פתרון טכנולוגי יעיל המאפשר מעקב בזמן אמת אחר נתוני נוכחותם של עובדי החברה. בין אם מדובר בשעונים ביומטריים, אינטרנטיים או אחרים – אם אתם זקוקים לשעון נוכחות לעובדים שלכם, צרו קשר עם ספיקום בע"מ.

 

שעון נוכחות עובדים: סוגים שונים

כדי לנהל עסק היטב, חשוב להעסיק עובדים מקצועיים ואחראיים. על מנת לוודא שעובדים אלו אכן מגיעים ליום עבודה ויוצאים ממנו בהתאם לשעות שנקבעו – חשוב להתקין שעון נוכחות באמצעותו העובדים יוכלו לדווח על השעות בהן עבדו. בבואכם להתקין שעות נוכחות בארגון שלכם, חשוב להכיר את סוגי השעונים הקיימים בשוק:

  1. שעון נוכחות ביומטרי: שעון מסוג זה מאפשר עדכון נוכחות באמצעות טביעת האצבע של העובד, כף היד שלו או באמצעות זיהוי פניו. שימוש בשעון זה הוא נוח, מהיר ומונע מצבים מסוכנים בהם עובדים מעבירים ביניהם את כרטיסי העובד. זיהוי ביומטרי זה מעלה חששות לגבי איסוף המידע האישי של העובדים – ושימוש לרעה במידע זה. עם זאת, ישנן שיטות מתקדמות המסייעות באבטחת מידע חשוב זה ומונעות פריצות אל מאגרי המידע.
  2. כרטיס מגנטי – דיווח שעות עבודה באמצעות הכרטיס המגנטי הוא אחת השיטות הנפוצות, כיום, בשוק העבודה ואין זאת הפתעה כלל: שימוש בכרטיס זה הוא נוח ומאפשר זיהוי מלא של העובד. במקביל לכך, הוא נחשב לשעון זול – במיוחד לעומת השעונים הביומטריים.
  3. פורטל נוכחות באינטרנט – לצד השיטות המקובלות לדיווח נוכחות בעבודה, כולל העברת כרטיס, ישנה אלטרנטיבה נוחה נוספת: דיווח כניסה ויציאה מהעבודה דרך האינטרנט. שיטה זו מאפשרת דיווח יעיל, והיא מתבססת על טכנולוגית מחשוב ענן.

 

לדווח באמינות

אחד הדרכים הנוחות והמומלצות לוודא כי העובדים שלכם מגיעים מדי יום לחברה היא שימוש בשעון נוכחות. בזכות מבחר שעוני נוכחות העובדים של ספיקום בע"מ – תוכלו לעקוב אחר נתוני שעות עבודה אלו.

למעלה

ספיקום

כתובת : הבעל שם טוב 11 חולון

טלפון: 1700-70-60-11

פקס: 072-2745051

מייל: sales@speakcom.co.il

שירות לקוחות: support@speakcom.co.il

לקבלת פרטים נוספים הצטרפו עכשיו

ּ