אפשר לעזור
ּ

קשה מאד לחשוב כיום על עסקים שונים בישראל, אשר לא זקוקים למרכזיה. הצורך בהתקנה של מרכזיה לעסקים הופך להיות ברור יותר ויותר, בעיקר כי המרכזיות עצמן עוברות שינויים מרחיקי לכת וכיום אפשר למצוא את המרכזיות שיושבות על הפס הרחב, ויכולות להתאים לעסקים גדולים וקטנים כאחד. המרכזיות מאפשרות לכם לנהל בצורה טובה יותר את שלוחות התקשורת שלכם, ובכך גם לספק שירותים טובים יותר ללקוחות שלכם.

סוגי מרכזיות המתאימות לעסקים:

  • מרכזיות דיגיטליות – בעבר אלו היו מרכזיות לעסקים פופולריות במיוחד, והן היו מוטמעות כמעט בכל משרד. היתרון במרכזיות הדיגיטליות הוא בעיקר בפשטות התפעול שלהן. הן עובדות בצורה נהדרת עם כמעט כל ציוד קיים של טלפונים, ועובדת על בסיס התקשורת הקווית שממילא קיימת בעסק. עיקר היכולות שלהן הן בסידור של השלוחות השונות ומתן שירותי ניתוב שיחות, דרך מספר טלפון אחד שמוצג כלפי חוץ. גם המחיר שלהן הוא נוח מאוד, ומתאים לעסקים קטנים. עם זאת, כדאי לזכור כי המרכזיות הדיגיטליות מספקות כיום טווח שירותים מוגבל יחסית. כמו כן – קשה מאד לבצע בהן שינויים, והדבר נחשב למסורבל יחסית. על כן, המרכזיות הדיגיטליות שמורות בעיקר לעסקים קטנים, עסקים מהבית, וכיו"ב.
  • מרכזיות IP – המילה האחרונה בתחום של מרכזיות לעסקים. מרכזיות IP לא פועלות על בסיס התקשורת הקווית כמו המרכזיות הדיגיטליות, אלא הן פועלות על בסיס הפס הרחב. כלומר – המרכזייה כולה פועלת בעזרת תשתית האינטרנט במקום העבודה. זוהי תשתית הרבה יותר גדולה, וניתן להעביר עליה הרבה יותר מידע – ואכן המרכזיות מנצלות זאת. בעזרת מרכזיות ה- IP אתם יכולים לקבל שירותי טלפוניה מתקדמים במיוחד, חיבור לתשתית סלולרית, הפקת דו"חות על שיחות, הקלטת שיחות, חיבור למערכות בקרה ודוא"ל, העברה מהירה יותר לשלוחות שונות במקום העבודה ללא תלות במיקום גאוגרפי, וכיו"ב. המרכזיות הללו חשוב לציין, מתאימות לעסקים מגוונים מאד, והן גם נוחות מאד להרחבה ולשינוי, בניגוד למרכזיות הדיגיטליות.
  • מרכזיות ענן – מדובר על מרכזיות לעסקים שהן שכלול של מרכזיות ה- IP מהסעיף הקודם. מאחר שהמרכזייה עובדת על בסיס תשתית האינטרנט, אין זה בעצם חובה כיום שהחומרה של המרכזייה תשב בעסק עצמו. זה אמנם אפשרי, ועסקים בוחרים בכך אם הם רוצים לשלוט בעצמם על התקשורת שלהם (בעיקר בעסקים גדולים), אך רוב העסקים בישראל, לא רוצים לתחזק את שרתי המרכזייה השונים, והדבר סבוך ויקר מידי עבורם. לכן פותחו מרכזיות הענן. אלו מרכזיות שהשרתים שלהם יושבים רחוק, מחוץ לעסק, ויש אנשי תקשורת חיצוניים שמטפלים בהם. אתם מקבלים את השירות דרך הפס הרחב ישירות לציוד הקצה שלכם.

איך נדע באיזה מרכזיה לבחור?

כאמור, לכל אחת מהמרכזיות יש יתרונות, חסרונות ויכולות משלה. חישבו על האופי של העסק שלכם – ותוכלו לבחור במרכזיה המתאימה לעסק. פנו אלינו ואנו נדע לייעץ לכם בנושא.

למעלה

ספיקום

כתובת : הבעל שם טוב 11 חולון

טלפון: 1700-70-60-11

פקס: 072-2745051

מייל: sales@speakcom.co.il

שירות לקוחות: support@speakcom.co.il

לקבלת פרטים נוספים הצטרפו עכשיו

ּ