אפשר לעזור
ּ

עם התפתחות הטכנולוגיה, נפתחו בפני בעלי עסקים אפשרויות ייעול רבות של העסק

במהלך השנים האחרונות, חלה עליה משמעותית של כמות בתי העסק שעוברים להשתמש במרכזיה וירטואלית. מרכזיה וירטואלית הינה מרכזיה אשר מחוברת לענן נתונים, ומלבד ביצוע כל הפעולות של מרכזיה פיזית, היא גם יכולה להתחבר למיילים, למחשבים ולפקס של המשרד.

אז מהם היתרונות של שימוש במרכזיה וירטואלית?

  • חסכון בעלויות: למרכזיה וירטואלית מספר תכונות אשר מסייעות בחיסכון משמעותי עבור העסק. בתור התחלה, התשלום עבור מרכזיה וירטואלית מותאם עבור כל לקוח אל מול חברת התקשורת שלו, ומושפע בעיקר ממספר השלוחות הפעילות של המרכזייה, כך שבמידה ומדובר במספר מועט גם התשלום יהיה צנוע. דבר נוסף הוא העובדה כי רוב שירותי המרכזייה מתנהלים בצורה ממוחשבת על רשת האינטרנט, ולכן ישנו חסכון משמעותי בהוצאות עבור תקשורת.
  • יעילות: מרכזיות וירטואליות הינן מרכזיות מתקדמות ביותר, ולכן הן מאפשרות יצירת שלוחות אישיות ישירות לכל עובד, אשר משאירות את העובדים מעודכנים. כמו כן, מרכזיה וירטואלית מאפשרת שליטה על פעולותיה מכל מקום, כך שהמנהל יכול להיות בשליטה בעזרת לוח בקרה מאובטח ולשלוט בטלפון, הדואר האלקטרוני המחשב והפקס, אשר כולם מחוברים למרכזיה הווירטואלית. לעוד סוגי מרכזיות לחץ כאן
  • ביצועים מתקדמים: למרכזיה ווירטואלית אפשרויות תפעול מתקדמות מאוד אשר כוללות התאמת המרכזייה באופן אישי ומושלם לכל עסק, הפקת דו"חות מפורטים כגון כמות שיחות, זמני שיחות, זמינות עובדים ועוד, וכן תפעולה פשוט וקל וניתן לבצע שינויים במערכת בקלות וללא צורך בחיווט או בציוד מיוחד.
  • תחזוקה ותמיכה טכנית: מרכזיות וירטואליות מתעדכנות באופן שוטף באמצעות חיבור לאינטרנט, ולרוב הדבר לא דורש אף את ידיעת בעל העסק, בדומה לעדכון תוכנה בפלאפון. בנוסף, רוב החברות מספקות כיום נציגי תמיכה אשר יעמדו לשירותכם במידת הצורך במידה ותתקלו בבעיה במרכזיה.

מרכזיה וירטואלית יכולה לשדרג את התנהלות העסק, ולכן כדאי לפנות למומחים

אם הנכם מעוניינים בשיפור השירות ותפוקת העסק, עברו כבר עכשיו לשימוש במרכזייה ווירטואלית. בספיקום בע"מ יוכלו לסייע לכם בהתאמת מרכזיה וירטואלית אשר תתאים לעסק שלכם, תענה על כל הצרכים שלכם ותעזור לכם בייעול העסק וקידומו.

צרו עמנו קשר במספר- 1700-70-60-11 ונשמח לעמוד לשירותכם!

למעלה

ספיקום

כתובת : הבעל שם טוב 11 חולון

טלפון: 1700-70-60-11

פקס: 072-2745051

מייל: sales@speakcom.co.il

שירות לקוחות: support@speakcom.co.il

לקבלת פרטים נוספים הצטרפו עכשיו

ּ