אפשר לעזור
ּ

מצלמות במעגל סגור

מצלמות במעגל סגור הן ציוד מומלץ, כאשר השימוש בהן הולך וצובר תאוצה. בין אם לצורך הרתעה, שמירה על ביטחון העובדים או שמא בירור התעללות בגני ילדים – שימוש במצלמות אלו, המוכרות גם בתור CCTV, יסייעו לכם בכל אירוע. כדי לעקוב בזמן אמת אחר המטפלת הנשארת עם התינוק שלכם, או שמא לצורכי בקרה במקום העבודה שלכם – צרו קשר עם ספיקום בע"מ.

 

כיצד לבחור מצלמות במעגל סגור

השימוש במצלמות אבטחה הפך, בשנים האחרונות, לעניין שבשגרה: בין אם בבית, בעבודה או במקומות אחרים – אנשים אינם נרתעים משימוש בציוד זה, להיפך: הם מבינים כי בזכות מצלמה זו הם יוכלו לשמור על בטחון משפחתם והעובדים שלהם, וכמובן – ביטחונם האישי.

מצלמה במעגל סגור נותן מענה לעסקים רבים, בין אם גני ילדים, משרדים או מקומות אחרים, על מנת לבקר ולבדוק את התנהגותם של העובדים כמו גם מעקב אחר מעשי אלימות והתעללות. מצלמה מסוג זה היא, למעשה, מכשיר המורכב מזיכרון, ספק כוח ואף כרטיס הקלטה. בזכות היבטים אלו, ביכולתה של המצלמה לקלוט את המתרחש בבית ובמשרדים. במקביל לכך, חשוב לקחת בחשבון מספר אלמנטים שיסייעו לכם להגיע להחלטה האם גם אתם צריכים לרכוש מצלמה במעגל סגור:

  • להחלטה לרכוש מצלמה חיצונית או פנימית ישנה השלכות רבות. אם ברצונכם לרכוש מצלמה זו לשימוש חיצוני, אנא קחו בחשבון את תנאי מזג האוויר ואת הנזקים שתנאים אלו יכולים לגרום למצלמה.
  • בבואכם לרכוש מצלמה במעגל סגור, חשוב שתבצעו סקר שוק: בין אם מדובר בהמלצות של עמיתים לעבודה, לצד העלויות של ציוד זה – כולל התקנתה של המערכת: אלמנטים אלו נושאים עמם חשיבות עצומה.

 

לשמור על הביטחון ללא בעיה

במקום העבודה שלכם ישנם מקרים רבים של גניבות או של ונדליזם? יש פתרון עבור זה – מצלמה במעגל סגור. הצוות של ספיקום בע"מ ישמח לסייע לכם בכל שאלה הנוגעת לציוד חשוב זה.

 

למעלה

ספיקום

כתובת : הבעל שם טוב 11 חולון

טלפון: 1700-70-60-11

פקס: 072-2745051

מייל: sales@speakcom.co.il

שירות לקוחות: support@speakcom.co.il

לקבלת פרטים נוספים הצטרפו עכשיו

ּ